Спадкові відносини в більшості випадків є потенційно конфліктними у випадку наявності кількох спадкоємців, що підтверджується практикою та обумовлюється власними, часто протилежними їх майновими інтересами.

Для того, щоб запобігти можливим спорам, наші адвокати будуть раді надати кваліфіковану допомогу з питань спадкоємства, зокрема справедливому та обґрунтованому попередньому плануванню передачі майна нащадкам, вибору оптимального варіанту розподілу спадщини між кількома спадкоємцями шляхом складання заповіту спадкодавцем або укладення спадкового або іншого договору, вибору іноземного права, що застосовується до спадкування, що в майбутньому істотно зменшить витрати спадкоємців при оформленні спадщини.

У випадку, коли, нажаль, спадкодавець вже помер, то в цьому випадку ми можемо надати Вам кваліфіковану допомогу як з метою захисту від вимог інших осіб та кредиторів спадкодавця, так і підготувати і подати позов до суду, якщо Ваші права порушені.

І вже коли всі спадкоємці визначені, але виникають спірні питання щодо спільного користування вже наявним успадкованим майном, то адвокатська допомога з питання розподілу спадщини, зокрема укладення відповідного договору ще до моменту отримання спадкоємцями свідоцтв про спадщину, буде більш ніж виправдана і доречна, і в кінцевому рахунку, економічно обґрунтована.

Отже нашими адвокатами в галузі спадкового права може бути надана така допомога:

  • консультації з кожного окремого питання передачі у спадок, оформлення спадщини та захисту справ спадкоємців як в Україні, так і закордоном;
  • надання допомоги іноземних клієнтам з питань спадкування в Україні та українців за кордоном;
  • оптимізація розподілу спадкового майна, складання заповіту, договору спадкування або дарування;
  • врегулювання питань, пов’язаних із спадкуванням підприємств, нерухомості, будь-яких інших активів;
  • надання допомоги під час оформлення спадкових прав у нотаріуса, сплати податків, трансферів, реєстрації прав на спадкове майно;
  • захист прав спадкоємців як в позасудовому порядку та в суді, зокрема від вимог кредиторів померлого спадкодавця;
  • розподіл спадщини та підготовка відповідних договорів про зміну часток у спадщині між спадкоємцями.